Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferte de munca in UE Recrutam urgent muncitori calificati si necalificati pt urmatoarele posturi: Constructii - zidari , finisori pt fatade, sudori cu experienta in co2. Femei,barbati,cupluri pentru depozit: sortat,ambalat fructe si legume. Muncitori barbati pt depozite Penny Market , TESCO , GLOBUS. Femei pt munca brutarie. Barbati pt fabrica de carne / mezeluri.(cunostinte minime limba ceha sau rusa) Muncitori necalificati femei,barbati,cupluri pt depozitul HOPI. Femei pt cules mere. Un post Tractorist pt ferma, barbat , maxim 55 ani.(cunostinte minime limba ceha sau rusa) Muncitori necalificati pt fabrica de lemn. Femei pt curatenie. Salarizare in functie de contract. Cazarea este asigurata doar pt unele contracte. Plecare saptamanal vinerea si lunea.