Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU RATA OFERTA LUNII SEPTEMBRIE!!! Hai si tu cu alti romani in Germania sa lucrezi la ferme de animale. Se cauta in principiu persoane pentru ingrijit animale: pasari, vaci, cai, purcei. Avem posturi si pentru veterinari, pentru cursuri de echitatie pentru cei interesati. Salarii europene cu asigurare medicala, se pleaca cu contract inregistrat prin fortele de munca. Apelati cu incredere, serviciile noastre sunt de cea mai buna calitate!Data limita de inscriere 30.08.2013.

Cerinte

Cazarea se face la casute la ferma; camera personala pentru cupluri; 3 paturi pe casuta, bucatarie mica, dus, wc, televizor. Se ofera alimente de catre angajator. Persoane harnice, energice. Persoane responsabile care nu probleme legale sau medicale. Dispuse sa lucreze si suplimentar in caz de nevoie; orele suplimentare se platesc separat. Haine de lucru asigura angajatorul. Transportul este asigurat. Data limita 30.08.2013, fii hotarat si trimite un mail sau suna!