Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA CARE NU O POTI REFUZA!Societate acreditata de Inspectoratul Teritorial de Munca ofera locuri de munca pentru Germania si Austria. Oferim posturi in pensiuni : cameriste, spalator de vase, debarasator, intretinere, hamal (fara limba straina). Receptie, ajutor de bucatar, bucatar, ospatari, chelneri, barmani. Salarii europene cu asigurare medicala, se pleaca cu contract inregistrat prin fortele de munca. Apelati cu incredere, serviciile noastre,sunt de cea mai buna calitate!Data limita de depunere a actelor este 30.08.2013

Cerinte

Plecari la inceputl lunii Septembrie. Cazarea si mancarea se asigura. Persoane ingrijite, educate; care nu au probleme legale sau medicale. Persoane harnice si energice. Persoane indemanatice. Persoane care stiu sa se comporte adecvat si sa colaboreze cu colegii de lucru intr-un mod profesional. Preferabil persoane cu varsta cuprinsa intre 20-45 de ani. Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor. Pentru informatii trimite un mail sau suna!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala