Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Praga

Descrierea jobului - Cehia

Locuri de munca la padure. Avem nevoie de barbati care cunosc munca cu Motoferastrau (drujba). Calificati si necalificati. Cazarea gratis. Se plateste 70 coroane la ora ( 2.8 euro la ora ). 12 - 14 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Salariul minim este de 800,-EURO. Limita de varsta 20 - 45 ani. Locuri de munca la sortarea puietilor de brad. Avem nevoie de muncitori necalificati cupluri, femei, barbati. Salariul minim 600,-EURO/luna. Se lucreaza 10-12 ore pe zi. Se plateste 60 coroane la ora ( 2.5 euro la ora ).Cazarea gratis. Contractul de munca se face pe 6 luni. Asigurare medicala. Locuri de munca la sadirea puietilor de brad. Avem nevoie de muncitori necalificati barbati. Salariul minim 600,-EURO/luna. Se lucreaza 10-12 ore pe zi. Se plateste 60 coroane la ora ( 2.5 euro la ora ). Cazarea gratis. Contractul de munca se face pe 6 luni. Asigurare medicala.

Cerinte

Ofertele noastre sunt valabile numai pentru cei care vor veni cu transportul nostru ROMANIA – PRAHA. Costul biletului – 100 EUR Fara comision Pentru angajare Dvs aveti nevoie de buletin si achitati biletul de transport 100 euro la urcare in autocar.

Arata anuntul si prietenilor tai