Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca la padure. Avem nevoie de barbati care cunosc munca cu Motoferastrau (drujba). Calificati si necalificati. Cazarea gratis. Se plateste 70 coroane la ora ( 2.8 euro la ora ). 12 - 14 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Salariul minim este de 800,-EURO. Limita de varsta 20 - 45 ani. Locuri de munca la sortarea puietilor de brad. Avem nevoie de muncitori necalificati cupluri, femei, barbati. Salariul minim 600,-EURO/luna. Se lucreaza 10-12 ore pe zi. Se plateste 60 coroane la ora ( 2.5 euro la ora ).Cazarea gratis. Contractul de munca se face pe 6 luni. Asigurare medicala. Locuri de munca la sadirea puietilor de brad. Avem nevoie de muncitori necalificati barbati. Salariul minim 600,-EURO/luna. Se lucreaza 10-12 ore pe zi. Se plateste 60 coroane la ora ( 2.5 euro la ora ). Cazarea gratis. Contractul de munca se face pe 6 luni. Asigurare medicala.

Cerinte

Ofertele noastre sunt valabile numai pentru cei care vor veni cu transportul nostru ROMANIA – PRAHA. Costul biletului – 100 EUR Fara comision Pentru angajare Dvs aveti nevoie de buletin si achitati biletul de transport 100 euro la urcare in autocar.