Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam URGENT(pana sambata) la munca in Republica Cehia, lucratori necalificati la fabrica de cauciuc, la confectionarea diferitor tipuri de furtune se plateste 80 coroane la ora 3,2 euro /ora, 12ore/ zi 6 zile/saptamana salariul minim 840 euro lunar. cazare gratuita.

Cerinte

Avem locuri de munca in Cehia in Depozit (legume si fructe) FM LOGISTIC, Praga, Pruhonice, se plateste 60 - 80 coroane ~ 2,5- 3,2 euro / ora; 260-280 ora lunar; Salariu minim 750 euro lunar; cazarea in apartament contra plata 3500 – 3700 coroane (140-148,- EUR.) lunar (se va trage din salariu). Femei si cupluri cu varsta maxima 45 ani. Avem locuri de munca in Cehia in Depozit - Spalare casete din plastic, Praga, se plateste 70 - 80 coroane ~ 2,8- 3,2 euro / ora; 280-300 ora lunar; Salariu minim 840 euro lunar; cazarea in apartament contra plata 3500 – 3700 coroane (140-148,- EUR.) lunar (se va trage din salariu). Femei si cupluri cu varsta maxima 45 ani.