Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Praga

Descrierea jobului - Cehia

Angajam URGENT(pana sambata) la munca in Republica Cehia, lucratori necalificati la fabrica de cauciuc, la confectionarea diferitor tipuri de furtune se plateste 80 coroane la ora 3,2 euro /ora, 12ore/ zi 6 zile/saptamana salariul minim 840 euro lunar. cazare gratuita.

Cerinte

Avem locuri de munca in Cehia in Depozit (legume si fructe) FM LOGISTIC, Praga, Pruhonice, se plateste 60 - 80 coroane ~ 2,5- 3,2 euro / ora; 260-280 ora lunar; Salariu minim 750 euro lunar; cazarea in apartament contra plata 3500 – 3700 coroane (140-148,- EUR.) lunar (se va trage din salariu). Femei si cupluri cu varsta maxima 45 ani. Avem locuri de munca in Cehia in Depozit - Spalare casete din plastic, Praga, se plateste 70 - 80 coroane ~ 2,8- 3,2 euro / ora; 280-300 ora lunar; Salariu minim 840 euro lunar; cazarea in apartament contra plata 3500 – 3700 coroane (140-148,- EUR.) lunar (se va trage din salariu). Femei si cupluri cu varsta maxima 45 ani.

Arata anuntul si prietenilor tai