Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Arbeitsplätze! Recruitment Company acreditata de Inspectoratul Teritorial de munca si care se ocupa cu recrutare pentru strainatate are noi contracte pentru soferi in Germania. Angajam soferi toate categoriile cu cel putin 1 an experienta si toate actele in regula pentru diferite posturi. Se face contract de munca si permis de munca. Contractul de munca se semneaza cu angajatorul final. Drumul este asigurat de catre angajator dus si intors. Pentru oameni puternici care doresc o schimbare; suna si poti fii chiar tu cel care pleaca in Germania !

Cerinte

Plecari in luna Septembrie. Soferi B, C, E, D. Soferi cu minim 1 an de experienta! Atentie distributiva. Interzis consumul de alcool in timpul serviciului. Soferi responsabili, care nu probleme din punct de vedere psihologic, medical sau legal! Mancarea, cazarea asigurata. Sunt angajatori care ofera diurna pentru mancare si asigura cazare. Nu trebuie limba straina! Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor de munca.