Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A fi in masura sa organizeze si sa ajute administrarea operatiuni si functii de afaceri, administrarea comenzilor, livrarilor,a facturilor si a probleme de logistica, contabilitate de baza si raportare interna, mentine relatia cu furnizorii si terte parti, initiaza plati bancare catre terte parti si autoritati, urmareste relatiile contractuale si normele stabilite de lege, asistenta in administrarea contractelor de munca, gestionarea problemelor cu autoritatile pentru cerintele fiscale si juridice, asistenta in pregatirea contractelor si traduceri, organizarea de proceduri interne de secretariat, administrarea activitatilor din cadrul website-ului simagazinului online, administrare corespondenta si documente, organizare baza de date si campanii e-mail, pastrand un spatiu de birou curat si ordonat, etc.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate