Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un medic cu diploma specializat in oftalmologie pentru un post de oftalmolog medial (nu de chirurg), intr-un cabinet din orasul Argenton les Vallées (France) Asistenta logistica pentru cazare si demersuri administrative. Orar de lucru 9 -13 si 14- 18 de luni pana vineri (posibilitate de munca sambata). Salariu imediat intre 32000 si 35000 euro/an brut, plus bonusuri in functie de experienta. Contract fix cu perioada de proba de 4 luni, total transparent cu recomandarea Consiliului Ordinului Medicilor.

Cerinte

Experienta in oftalmologie/ medicala este necesara. Obligatoriu cunoasterea limbii franceze Cunostinte in tehnologia medicala recenta, retinograf non midriatic, si OCT Zeiss de ultima generatie. Trimiteti CV in limba franceza la cv(at)franco-jobs.com mentionand cuvantul OFTALMOLOG in subiectul mailului.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate