Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- preluarea solicitărilor telefonice şi înregistrarea acestora în aplicaţii soft; - interacţiunea cu clienţii pentru a le oferi informaţii despre produse/ servicii/ campanii; - gestionarea şi rezolvarea solicitărilor clientilor; - introducerea informatiilor despre client in aplicatia software interna; - adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client Pachet salarial atractiv: salariu fix, bonusuri in functie de performata, bonuri de masa, decontare transport, asigurare medicala. Posibilitatea de a avea un program flexibil (PT sau job de weekend).

Cerinte

- cunostinte de limba italiana (nivel mediu/avansat); - abilitati de comunicare; - cunostinte Operare PC; - proactivitate - atitudine pozitiva Pachet salarial atractiv: salariu fix, bonusuri in functie de performata, bonuri de masa, decontare transport, asigurare medicala. Posibilitatea de a avea un program flexibil (PT sau job de weekend). Puteti trimite email cu CV-ul la adresa noastra de mail.