Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Misiunea postului: fidelizarea clientilor unei companii de televiziune, telefonie fixa si internet de pe piata prin : o Contactarea lor, privind prelungirea abonamentelor, daca acestea expira o Activitati de up-sell sau cross-sell Alte informatii : o Programul de lucru : - 5 zile pe saptamana care pot include si weekend-ul o Intervalul orar in care se poate face norma de lucru pentru care se opteaza (part time sau full time) este: - L – V: 09:00 – 21:00 - S – D: 10:00 – 18:00 o Tip de contract: perioada nedeterminata o Pachet salarial compus din: salariu fix, bonuri de masa (parte fixa) si bonusuri de performanta (parte variabila)

Cerinte

Cerinte: o Limba romana – nivel avansat (intelegere, vorbit, scris) o Absolvent sau in curs de absolvire de studii superioare o Bune abilitati de comunicare si interrelationare o Atitudine orientata catre client si catre rezolvarea de probleme

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate