Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Misiunea postului: dialogul in italiana cu pasagerii unei linii aeriene low cost si rezolvarea problemelor acestora Printre probelemele care pot aparea, enumeram: • efectuarea/ anularea unei rezervari • cererea de informatii referitoare la rute, zboruri, costuri, bagaje de mana, bagaje de cala, aeroporturi,rezervari etc • schimbarea anumitor detalii de pe rezervare • operarea intr-un sistem de rezervari pe calculator (se va oferi training)

Cerinte

• Limba Italiana - avansat (intelegere, vorbit) si Engleza- mediu (intelegere si scris) • Absolvent sau in curs de absolvire de studii superioare (preferabil domeniul limbi straine) • Buna abilitati de comunicare, interrelationare • Atitudine orientata catre client si rezolvarea de probleme Alte informatii: Programul de lucru: • 5 zile pe saptamana care pot include si week-endul • intervalul orar in care pot face norma de ore pentru care opteaza este (part time ori full time): L- V 09:00- 21:00 S-D 10:00- 18:00 • Tip de contract: nedeterminat • Pachet salarial compus din: salariu fix, bonus de limba, bonuri de masa