Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Centru specializat de imprimari/listari si alte servicii de copycenter aflat in Bucuresti, Militari (Iuliu Maniu), cautam personal specializat pentru procesare grafica activitati de copiere/listare/indosariere. Operarea copiatoarelor, plotterelor si a calculatorului, print, scan, indosariere, laminare, tehnoredactare, preluare comenzi carti de vizita, realizare modificare documente. Curatenie la locul de munca.

Cerinte

- fara studii in curs (disponibilitate zilnica) - stabilitate pe postul de lucru (exclus persoane care vor sa incerce sa vada cum e, daca li se potriveste, pana gasesc altceva Atentie !Oferim si cerem seriozitate. in cazul in care nu vi se pare ca va incadrati in cele scrise mai sus nu aplicati pentru acest job) - cunostinte Pc , Ms Office , + print si pregatire pentru print - atentie la detalii - seriozitate - cunoasterea programelor de grafica(Corel Draw/Photoshop) constituie un avantaj - disponibilitate de a invata prin studiu si practica - experienta in relatii publice si vanzare. Oferta (bonusuri, beneficii): Salariu fix si bonusuri din realizari.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala