Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati respectarea procedurilor de lucru si a regulilor de facturare; atentie mare in realizarea actelor/facturilor/comenzilor; vanzarea produselor din showroom/oferire relatii clienti directi/operare pe casa de marcat a vanzarilor; ofera sprijin in etichetarea si pregatirea marfii de livrare/a comenzilor; mentine in ordine actele si curatenia la locul de lucru; persoana sociaila; relationare buna cu clientii si colegii;

Cerinte

Cerinte studii medii/superioare in domeniul economic- preferabil; experienta in facturare si rapiditate de lucru; experienta pe o pozitie similara: facturist/operator facturare de minim 3 ani; persoana foarte organizata; respectarea procedrilor de lucru si a regulilor de facturare; experinta de lucru cu un program de facturare, rapiditate de lucru; persoana obisnuita sa se auto-verifice pentru a evita greselile. Beneficii Oferite Beneficii Oferite - contract de munca cu perioada nedeterminata, full-time, 8h/zi; - salariu fix+ bonuri de masa+bonusuri in functie de realizari; - conditii si atmosfera de munca placuta; - colectiv profesionist.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala