Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru locatia noastra din Chiscadaga-Deva cautam Operator Livrari. Responsabilitati: •Coordoneaza activitatea personalului din schimbul de lucru; •Opereaza instalatiile de insacuire, paletizare si incarcari vrac; •Efectueaza incarcari cu motostivuitorul; •Urmareste realizarea programului de productie pe sortimente si la termenele prevazute; •Urmareste si respecta riguros programul si instructiunile de livrare a varului. Oferta: •Angajatii dispun de un mediu de lucru favorabil si o atentie speciala; •Salariu motivant in acord cu oferta pietei plus avantaje suplimentare; •Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala; •Oportunitati de promovare.

Cerinte

•Studii medii - calificare lacatus-mecanic; •Experienta in coordonare/conducere echipe ( bun organizator, spirit de initiativa); •Minim 3 ani pe pozitie similara de sef tura/sef echipa; •Disponibilitate pentru programul in schimburi; •Abilitati/experienta manipulare motostivuitor – autorizatia de motostivuitorist reprezinta un plus; •Cunostinte de baza operare Microsoft Office (Word, Excel) – reprezinta un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala