Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - realizarea inregistrarilor in sistemul informatic; - responsabil de corectitudinea modului de realizare a operatiunilor de procesare a numerarului si acuratetea inregistrarilor contabile; - responsabil de intocmirea corecta si coerenta a actelor de casa; - responsabil pentru integritatea valorilor preluate in gestiune; - preda/ primeste si inregistreaza numerarul si alte valori repartizate spre procesare catre verificatorii bani; - completeaza si intocmeste rapoarte operative privind soldurile de numerar; Se ofera: - posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala. Salariul oferit este de 1000 lei net + tichete de masa, la care se adauga la sfarsitul contractului cate 150 lei pentru fiecare luna lucrata, reprezentand garantia care se opreste lunar.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - studii medii / superioare; - experienta pe un post similar minim 1 an; - cunostinte cu privire la operatiuni de back-office (gestiune interna/ casierie) in sistemul bancar sau similar; - cunostinte avansate de operare PC; - cunostinte de limba engleza la nivel mediu. - abilitatea de a lucra cu documente si cifre.