Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: - Colectarea, gestionarea si manipularea numerarului si a altor valori, prin saci sigilati de la sediile clientilor; - Gestionarea, completarea si verificarea documentelor de colectare si transport numerar / alte valori si integritatii gentilor si sigiliilor; - Completarea si semnarea registrelor de evidenta proprii in conformitate cu reglematarile in vigoare ale bancii; - Alimentarea / remiterea de numerar de la BNR sau de la sediile altor banci comerciale; - Alimentarea cu numerar a ATM-urilor, ASV-urilor si MFM-urilor; Se ofera: - Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala. Beneficii Oferite Perioada contractuala de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Salariul oferit: 1200 lei net + tichete de masa + 140 lei pentru fiecare luna lucrata (garantie materiala), oferiti la sfarsitul contractului. Se lucreaza in 3 schimburi.

Cerinte

- Studii medii / superioare; - Experienta pe un post similar minim 1 an; - Foarte bune abilitati de comunicare si organizare; - Abilitatea de a lucra cu documente si cifre.