Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Implica activitati de elaborare, introducere si procesare a informatiilor . Se lucreaza intr-un mediu dinamic si competitiv. Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga si salarizare atractiva. Locatia: Oradea Presupune: - Introducerea CV-lor in baza de date; - Formularea si postarea anunturilor pe internet; - Cautarea informatiilor pe internet; - Realizarea tuturor activitatilor stabilite prin ordine ierarhica. Salarizarea: Se negociaza la interviu Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email( cu precizarea postului pentru care aplica): un CV in format europass cu poza, copie dupa diploma/diplomele de studiu, scrisori de recomandare de la locuri de munca anterioare.

Cerinte

Cerinte: -Studii universitare; -Experienta relevanta in domeniu de minim 3 ani; - Bune cunostinte de operare PC (Office, Internet); -Seriozitate si responsabilitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate