Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - organizeaza cat mai bine activitatea de transport din cadrul punctului de lucru, cunoscand foarte bine parcul auto astfel incat sa obtina satisfacerea cerintelor clientilor - asigura desfasurarea activitatii de distributie conform procedurilor interne - monitorizeaza activitatea zilnica a soferilor si a utilizatorilor de autoturisme - verifica foile de parcurs - tine evidenta si verifica bonurile de alimentare cu carburant - tine evidenta delegatiilor - tine evidenta cheltuielilor efectuate pentru intretinerea si repararea autovehiculelor

Cerinte

- studii medii/superioare - cunostinte operare PC (word, excel, outlook) - abilitati de planificare, organizare si comunicare; Beneficii Oferite - oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica - posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie de renume

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala