Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE POST Cerintele postului sunt urmatoarele: - introduce, verifica, corecteaza si salveaza datele sau documentele - prelucreaza datele introduse folosind un program specific de prelucrare - pastreaza dispozitivele de stocare a documentelor in conditii optime, le inregistreaza si le eticheteaza corespunzator - utilizeaza in mod corespunzator dispozitivele periferice - salveaza si listeaza documentele introduse - respecta procedurile de calitate - primire vizitatorii - asigura protocolul - participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul firmei

Cerinte

DESCRIERE CANDIDAT Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoare standarde - studii superioare - cunostinte privind gestionarea dispozitivelor de stocare a datelor - bune cunostinte privind programele de prelucrare (ex. WORD ,EXCEL) - aptitudini de comunicare - gestionarea timpului si a cantitatii de lucru - capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali; - corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii; - receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate