Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul finantarii pentru achizitionari auto. Responsabilitati: • Administrarea eficienta a activitatilor legate de procesarea solicitarilor de finantare in sistem si modificarea contractelor active; • Procesarea verificarilor referitoare la cererile de finantare noi; • Introducerea de date in sistem; • Pregatirea dosarelor in vederea arhivarii fizice si electronice • Mentinerea la zi a bazelor de date. Pachetul salarial oferit este de 800 lei net + tichete de masa. Sediul companiei este in zona Pipera (se asigura transport cu microbuzele firmei de la statia de metrou Aurel Vlaicu). Perioada contractuala determinata de 6 luni.

Cerinte

- Studii superioare in curs sau terminate - Cunostinte de contabilitate - Bune abilitati de operare PC - Excel; - Persoana organizata, flexibila, dinamica; - Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa; - Capacitate de lucru sub stres si sub presiunea timpului; - Abilitate de a lucra cu cifrele, cu termeni economici; - Limba engleza - nivel mediu.