Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Activitatea este de tehnoredactare a documentelor contabile in diverse limbi straine intr-un centru de externalizare a activitatilor contabile . Atributiile principale sunt de operare date din facturi, avize, nir-uri, intr-un program de evidenta informatizata care centralizeaza informatiile si genereaza rapoarte. Se vor da teste de viteza cu nivel minim de trecere de 200 de caractere pe minut si test de IQ cu nivel minim de trecere de 100 de puncte din 130. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Cerinte

Cautam operatori PC care sa cunoasca la un nivel avansat una din limbile : italiana, franceza, spaniola sau germana. Conditii de lucru sustinute de ultimele tehnologii IT Birou personal, laptop, acces la bucataria firmei Contract initial pe 3 luni cu schimbare in nelimitat dupa aceasta perioada Important : doar candidatii selectati vor fi apelati pentru interviu ( uzual pana la 10% din totalul aplicantilor)