Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam operatori de interviu din toata tara si Bucuresti care se ocupa cu completarea de chestionare telefonice dintr-o baza de date online. Responsabilităţi: - conectarea in aplicatia de gestionare a apelurilor - completarea corectă a chestionarelor intr-un ritm saptamanal sustinut - finalizarea chestionarelor la termenul stabilit - tehnoredactarea raspunsurilor si oferirea de feedback in situatii neclare

Cerinte

Cerinte - seriozitate şi responsabilitate - abilităţi de comunicare şi relaţionare cu oamenii - disponibilitate de timp (în medie 4h/zi) - calculator relativ nou si conexiune proprie la internet minim cablu / 3G Beneficii Oferite - program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit suplimentar în timpul liber corelat cu efortul depus - posibilitatea colaborării pe o perioadă nedeterminată - obtinerea de bonusuri la depasirea tintelor cantitative stabilite de manager - Doar candidatii selectati vor fi contactati ( uzual pana la 5% din totalul candidatilor) Puteti trimite CV-uri la office[at]resurse-umane.com.ro