Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza operator macara mobila pentru Franta! Plecari fara comision. Responsabilitati: * Manevrarea auto-macaralei si efectuarea tuturor operatiunilor aferente: ridicarea, transportarea si descarcarea greutatilor *Demontarea si transportarea macaralei si echipamentelor de ridicat (carlige, franghii, lanturi) *Intretinerea utilajului Beneficii: *Salariul: 1400-1500 euro net/luna *Cazare si transport local asigurate *Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman *Prima de 10% la finele contractului *Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

*Experienta minim 4-5 ani pe un post similar *Permis de conducere categoriile B, C, E *Autorizatie valabila constituie avantaj *Cunostintele de limba franceza sau italiana constituie avantaj *Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru minim 30 de zile anterioare plecarii Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu poza pe adresa mai sus mentionata.