Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de OPERATOR MASINA DE ALEZAT. VMP Group Romania - parte a celei mai mari companii de resurse umane din Finlanda - prezinta cea mai larg raspandita retea de servicii. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, avem ca angajati anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, si este in totalitate cu capital finlandez. VMP functioneaza in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. Suntem interesati de personal calificat pentru meseria de operator masina de alezat.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte cunostinte avansate de operare a programului Siemens, versiunea ”Sinumerik 840 D”. Candidatul trebuie sa prezinte de asemenea experienta in lucrul cu componente de mari dimensiuni (15 – 100 tone) Cunoasterea procesului de taiere arc carbon constituie un avantaj. Cunoasterea limbii engleze (limbaj tehnic si comunicare la nivel mediu) constituie unul dintre criteriile de selectie. Lucrul individual va reclama capacitatea de citire si interpretare a desenelor tehnice. Echipamentul de lucru va fi asigurat de client.