Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se lucreaza intr-o companie in care se fabrica produse turnate. Inca din 1923 aceasta companie a investit pentru a atinge cele mai ridicate standarde in domeniul farmaceutic si medical. Procesul de fabricatie este automatizat pentru a produce cele mai inovatoare produse.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa cunoasca utilizarea masinilor ROBOFORM 35P/ ROBOFIL 290P/ ROBOFORM 4000/ ROBOFORM 400. Candidatul trebuie sa lucreze cu acuratete, toleranta fiind de 0,01 mm. Se cauta o persoana capabila sa utilizeze instrumente precise de masurare si sa lucreze pe baza desenului tehnic. Se cere experienta minim 3-5 ani pe un post similar, operator pe masina de electro-eroziune. Constituie un plus cunoasterea programarii masinilor. Sa cunoasca limba engleza, germana sau franceza la nivel conversational. Se cauta o persoana responsabila, organizata, capabila sa interpreteze desen tehnic si sa lucreze in echipa. Beneficii: Cazare: 65 euro/sapt cu toate utilitatile incluse. Transport asigurat. Nu se percepe niciun comision.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala