Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se lucreaza intr-o companie specializata in fabricarea de produse din aluminiu, otel, inox ( ferestre sau parti din ferestre, fatade). Inca din 1965 aceasta companie a investit pentru a detine o linie de productie cu diferite tipuri de masini ( sa se poata adapta constructii din aluminiu). Cazare: 65 euro/sapt cu toate utilitatile incluse. Transportul este asigurat. Nu se percepe niciun comision.

Cerinte

Studii: Scoala profesională Limba straina: Engleză: Mediu ; Germană: Mediu Candidatul ideal trebuie -sa cunoasca utilizarea masinii de stantare VLD DELTA 1500 -sa interpreteze foarte bine desenul tehnic -sa aleaga corect uneltele necesare pentru a prelucra diferite materiale ( aluminiu, otel sau inox) -sa lucreze cu foarte mare acuratete -sa cunoasca limba engleza sau germana la nivel conversational -sa aiba min 5 ani experienta pe un post similar -sa fie comunicativ, cooperant, cu spirit de echipa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala