Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal trebuie: - sa aiba 5-10 ani experienta ca si operator-programator CNC - sa cunoasca utilizarea programelor Hasse, Fanuc, Heidenhain - sa efectueze manevre de intretinere a masinilor - sa interpreteze foarte bine desenul tehnic pentru a putea scrie programe pe baza acestuia - sa cunoasca limba franceza cel putin la nivel conversational - sa aiba cunostinte ISO - sa aiba abilitatea de a lucra cu inox Cazare: 65 euro/sapt cu toate utilitatile incluse. Transportul este asigurat. Nu se percepe niciun comision.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie: - sa aiba 5-10 ani experienta ca si operator-programator CNC - sa cunoasca utilizarea programelor Hasse, Fanuc, Heidenhain - sa efectueze manevre de intretinere a masinilor - sa interpreteze foarte bine desenul tehnic pentru a putea scrie programe pe baza acestuia - sa cunoasca limba franceza cel putin la nivel conversational - sa aiba cunostinte ISO - sa aiba abilitatea de a lucra cu inox

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala