Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HAI CU NOI IN OLANDA!!! T&S Group Romania ofera locuri de munca in Olanda pentru persoanele care detin cetatenia si pasaportul maghiar. Oferim gratuit sprijinul nostru in gasirea locului de munca pe care il cautati, fara a percepe taxa de mediere. Perioada contractului este flexibila in functie de disponibilitatea dumneavoastra. Posiblitate de angajare in INDUSTRIA ALIMENTARA Operator linie/ Flexworker Descrierea postului: Ocupantii posturilor vor lucra în mai multe companii din industria alimentara iar pozitiile pe care le pot ocupa sunt :operatori pe linii de productie, ambalatori si impachetatori a diferitelor produse alimentare. In cadul acestor posturi este nevoie de un ritm alert, precizie si rapiditate pentru a tine pasul cu linia de productie. Responsabilitati: • Productia si ambalarea de produse de patiserie/prajituri • Umplerea ardeilor cu branza • Operator linie de prelucrare a maslinelor • Masurarea, cantarirea produselor alimentare • Ambalarea produselor in cutii • Etichetarea produselor • Sortarea alimentelor/ fructelor

Cerinte

• Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational – obligatoriu • Rapiditate si precizie • Permis de conducere cat.B – avantaj • Experienta anterioare in industria alimentara- avantaj