Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de OPERATOR CNC. VMP Group Romania - parte a celei mai mari companii de resurse umane din Finlanda - prezinta cea mai larg raspandita retea de servicii. Cu o experienta in domeniu de peste 20 de ani, avem ca angajati anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, si functioneaza integral cu capital finlandez. VMP are in prezent organizatii in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. Suntem interesati de personal calificat pentru meseria de OPERATOR CNC.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim cinci ani. Experienta internationala a candidatilor va fi luata in considerare in procesul de selectie. Programul de lucru este de 8 ore. Asiguram ehipamentul de lucru. Oferim asistenta pentru organizarea cazarii. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj.