Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca pentru muncitori la banda(montat , asamblat , sortat si ambalat). -Avem locuri de munca disponibile in fabrici pentru persoane CU sau FARA EXPERIENTA . -Munca se desfasoara intr-un mediu placut la standarde europene. -Se lucreaza la banda,munca de necalificat. -ANGAJATII BENEFICIAZA GRATUIT din partea angajatorilor de echipamente de protectie,asigurare medicala, cazare si masa. -Angajarile se fac pe baza de CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA pe perioade intre 3-6 luni avand posibilitatea de prelungire . -Locurile de munca sunt disponibile cu plecari in lunile IULIE si AUGUST . -Daca sunteti in cautarea unui loc de munca sigur si stabil , inseamna ca ne cautati pe noi !! -Daca sunteti interesat de aceasta oferta va rugam sa ne contactati pentru mai multe informatii sau o eventuala rezervare de luni pana vineri intre orele 9-17 . Sunati cu incredere si o intreaga echipa cu experienta va sta la dispozitie.

Cerinte

- cautam persoane cu sau fara experienta. - nu se cer cunostinte de limba germana. - limita de varsta este cuprinsa intre 18 si 55 de ani. - cautam persoane serioase si dornice de munca.