Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza pentru Franta Operator masini cu comanda numerica, salariu: 1500 - 1600 euro/ luna brut Descrierea postului: -lucreaza intr-o cariera de piatra, subterana; -cu ajutorul unei masini cu comanda numerica va sparge piatra; -masinile pe care se lucreaza sunt: NOAT – ITALIENNE MODELE APOLLO cu disc si freza si PEDRENI – M 940 cu disc.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza nivel mediu-avansat; -experienta in munca pe: NOAT – ITALIENNE MODELE APOLLO cu disc si freza si PEDRENI – M 940 cu disc; -rezistenta la stres si la conditiile de munca in mina; -conditie fizica buna; -experienta de munca in Franta si/sau Belgia constituie avantaj. Beneficii: -salarizare atractiva: 1500 - 1600 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai