Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta Operator masini cu comanda numerica, salariu: 1500 - 1600 euro/ luna brut Descrierea postului: -lucreaza intr-o cariera de piatra, subterana; -cu ajutorul unei masini cu comanda numerica va sparge piatra; -masinile pe care se lucreaza sunt: NOAT – ITALIENNE MODELE APOLLO cu disc si freza si PEDRENI – M 940 cu disc.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza nivel mediu-avansat; -experienta in munca pe: NOAT – ITALIENNE MODELE APOLLO cu disc si freza si PEDRENI – M 940 cu disc; -rezistenta la stres si la conditiile de munca in mina; -conditie fizica buna; -experienta de munca in Franta si/sau Belgia constituie avantaj. Beneficii: -salarizare atractiva: 1500 - 1600 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.