Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doresti sa devii independent/a financiar castigand bani in timpul liber? Oriflame iti ofera cea mai buna oportunitate: -inregistrare imediata -reduceri 23-40% fata de pretul de catalog, este un castig IMEDIAT deoarece pe factura apare deja pretul redus. Grila de reduceri: minim 50 lei-23% minim 250 lei-30% minim 500 lei-40% -program de bun venit, loialitate, program din partea echipei din care faci parte -optiune de plata la 18 zile de la livrare -livrare la domiciliu A deveni consultant Oriflame inseamna risc zero: -nu esti obligat sa cumperi vreun pachet de inceput sau sa iti faci stoc de produse -nu esti obligat sa comanzi in fiecare catalog -nu esti obligat sa ai comanda minima (poti comanda si sub 50 lei, dar fara discount) Daca vei dori sa castigi mai mult,ai posibilitatea de a construi o echipa de vanzari, avand comision in functie de performanta. Poti deveni Director Oriflame. Noi te vom ghida si iti vom oferi training la tot pasul.

Cerinte

Te rugam sa aplici, doar daca doresti sa devii client direct/consultant Oriflame. Este important sa ai acces sistematic la internet. Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa. Seriozitate.