Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti in cautarea unei oportunitati pentru a va suplimenta veniturile lunare ? Firma FM Group are o solutie pentru fiecare persoana care doreste acest lucru . Oferta FM Group : 1. VARIANTA VENIT PASIV - posibilitatea de a obtine un venit pe termen lung prin construirea unei retele proprii prin care se distribuie produsele marca FM : - deveniti membru FM, va schimbati locul de unde va faceti lunar cumparaturile si deveniti primul client fidel al produselor FM - faceti cunoscut tuturor persoanelor cu care intrati in contact faptul ca exista depozitul FM de unde isi pot face si ei cumparaturi cu reducere permanenta de 40% si au posibilitatea de a face un ban in plus ,obtinand calitate la pretul de producator al tuturor produselor 2. VARIANTA VENIT RAPID – devenind membru FM si fiind client fidel al produselor noastre, aveti posibilitatea de a vinde in cercul dvs. de cunostinte produsele de care au ei nevoie ,si obtineti un comision de minim 40% din fiecare produs vandut . Latura de vanzare este optionala si poate aduce persoanelor energice un plus de cateva milioane luna de luna . 3. VARIANTA DE ECONOMIE – devenind membru FM aveti dreptul ca ori de cate ori doriti, sa va faceti cumparaturile personale din depozitul FM pentru ca aveti reducere de 40% fata de pretul de vanzare al produselor ,beneficiati de bonusuri atunci cand intr-o luna a-ti cumparat produse de peste 300puncte , produsele va sunt livrate acasa si obtineti economie de timp si bani . Produsele marca FM se adresaza tuturor categoriilor de oameni fiind consumabile,de uz zilnic ,produse pe care orice familie cheltuie lunar o suma de bani . Noi va oferim pretul curat de producator, va garantam satisfactia calitatii tuturor produselor noastre si va invitam sa deveniti PROSUMATOR ,adica produceti bani in timp ce consumati ! Alegeti varianta care credeti ca v-i se potriveste si in urma cv-ului depus veti primi detaliile legate de inceperea activitatii. Oricare varianta va poate aduce schimbarea radicala a situatiei financiare ! Totul tine de o informatie corecta si decizia dvs. Va dorim SUCCES !

Cerinte

-studii medii ,experienta in marketing este un atuu dar nu este obligatoriu pentru ca se poate invata pe parcurs -disponibiltate de a invata si a ajunge la o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei , respectiv domeniul Multi Level Marketing -persoana dinamica, cu aptitudini de lider -bune abilitati de comunicare ,socializare si negociere -disponibilitate pentru a investi zilnic timp in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic ,intreprinzator orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -dorinta de libertate financiara si atingerea ei -disponibiltate de a participa la toate intalnirile de lucru si cursurile de pregatire profesionala -promovarea produselor companiei -realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiei de marketing