Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Cunostinte cel putin medii de limba engleza, • Studii: Diploma de liceu , • Experienta minimu 1 an in hotel sau restaurant de 5 * Oferta: • Perioada contractului: sezoniera 6 luni • Salariul va fi confirmat dupa interviul cu angajatorul • Cazare asigurata de angajator gratuit, • 3 mese asigurate pe zi gratuit , • Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, • Angajatorul plateste contributiile sociale, • Data de inceput Mai 2013 • Data de incheiere a sezonului- 10-12 Octombrie

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Cunostinte cel putin medii de limba engleza, • Studii: Diploma de liceu , • Experienta minimu 1 an in hotel sau restaurant de 5 * Oferta: • Perioada contractului: sezoniera 6 luni • Salariul va fi confirmat dupa interviul cu angajatorul • Cazare asigurata de angajator gratuit, • 3 mese asigurate pe zi gratuit , • Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, • Angajatorul plateste contributiile sociale, • Data de inceput Mai 2013 • Data de incheiere a sezonului- 10-12 Octombrie


Joburi similare