Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti comunicativ/a? Esti responsabil/a? Ai simt estetic dezvoltat? Ai indemanare si coordonare manuala? Iti doresti sa lucrezi in restaurant? Recrutam 20 de OSPATARI si AJUTOARE DE OSPATAR, fete si baieti, cu sau fara experienta pentru un hotel de 5 stele din Bucuresti. Activitatea presupune participarea la organizarea a diferite evenimente private (conferinte, cocktail-uri, nunti, petreceri private, Craciun si Revelion). Rolul tau: Vei aproviziona restaurantul cu marfuri din depozitul anexat. Vei organiza si aranja mesele. Te vei ocupa de servirea invitatilor. Te vei asigura ca toti invitatii sunt multumiti. Nu este nevoie sa renunti la facultate, viata sociala sau familie. Activitatea se desfasoara in cadrul evenimentelor din cadrul hotelului, de obicei in weekend. (part-time) Urmareste toate ofertele noastre de munca pe pagina web si pagina noastra de facebook. Serviciile noastre sunt integral GRATUITE pentru candidati!

Cerinte

Asteptam sa fii: - politicos si serviabil - suportiv cu invitatii - simt estetic dezvoltat - initiativa - responsabil si organizat - punctual