Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam OSPATARI pentru colaborare la evenimente si in cadrul restaurantului pe servire clienti pentru un hotel de 5 stele din Bucuresti. Veti participa la organizarea a diferite evenimente private de 8-12 ore (conferinte, coffe-break, cocktail-uri, nunti, petreceri private, Craciun si Revelion), precum si in cadrul restaurantului pentru clienti. Postul presupune participarea la organizarea si amenajarea salii si a meselor, aprovizionarea din depozit, servirea in timpul evenimentelor si activitatea de dupa eveniment.(debarasarea meselor) Colaborarea se face in functie de disponibilitatea dvs., avand loc 5-8 evenimente/ saptamana.

Cerinte

- minima experienta in domeniu - simt estetic dezvoltat - prezenta fizica impecabila - disponibilitate - punctualitate - responsabilitate Beneficii Oferite Plata se face pe ora, saptamanal, in functie de numarul de ore lucrate pentru fiecare eveniment dintr-o saptamana.