Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi disponibile: - Ospatari - Barmani Se lucreaza in hotel de 4 stele in Irlanda Cazarea asigurata in blocul staff Program de lucru 9 ore/zi; 6 zile/ saptamana Contractul se face pe 1 an cu posibilitate de prelungire. Salarizare intre 1000 - 1500 euro / luna functie de experienta Plecare pe baza de contract direct cu Angajatorul Irlandez. NU APLICATI LA ACEST JOB DACA NU SUNTETI VORBITOR DE LIMBA ENGLEZA CONVERSATIONAL, DACA NU AVETI EXPERIENTA IN DOMENIU SAU DACA NU SUNTETI CAPABILI SA SUPORTATI COSTURILE DE PLASARE.

Cerinte

Procedura de recrutare si costuri: Nu se incaseaza nici un comision decat dupa o confirmare prealabila din partea angajatorului pentru fiecare candidat in parte. -100lei taxa interviu engleza ( nereturnabila) - se achita inaintea sustinerii interviului de limba engleza. - cost total mediere 650 euro din care: - 350 euro la semnarea contractului de mediere odata cu depunerea actelor si blocarea locului de munca pe nume/persoana/job/salariu - 300 euro din primele 2 luni de munca din Irlanda si anume: 150 euro din luna 1 de munca si 150 euro din luna 2 de munca.