Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ospatari si barmani (femei si barbati) pentru lanturi hoteliere de 4 si 5 stele din Emiratele Arabe Unite. Candidatii ideali isi face cu pasiune munca, sunt persoane proactive, perseverente, ambitioase si organizate. Sarcinile includ: prepararea bauturilor, servirea clientilor la timp si intr-un mod prietenos si profesionist, pregatirea meselor si a spatiului de lucru inainte si dupa terminarea programului, mentinerea spatiului de lucru in conditii optime, verificarea rezervarilor, incasarea banilor. De asemenea, vor pastra o legatura stransa cu personalul de la bucatarie. Oferta este: salariu fix + tips, cazare, masa, transport, asigurare de sanatate si de viata, concediu anual platit. Salariul este negociat in momentul interviului direct cu angajatorul. Se asigura training-uri si evaluari periodice in vederea avansarilor.

Cerinte

Varsta – 20-25 ani Experienta de minim un an in domeniu, in hoteluri de 4* si 5* sau experienta de minim doi ani in domeniu Excelente abilitati de comunicare Limba engleza - nivel bun/foarte bun Abilitati interpersonale foarte bune Cunostinte PC Aspect ingrijit

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala