Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Restaurant din Germania selecteaza personal pentru pozitiile de OSPATAR/ OSPATARITA. Responsabilitati: 1)Responsabilitati Opsatar / Ospatarita: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; Program de lucru: 8-10 ore/zi; 6 zile/saptamana;

Cerinte

Alte cerinte: - se cere italiana la nivel incepator si engleza la nivel mediu; - experienta in domeniu constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Costurile suportate de candidat: COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 300 RON – se plateste in momentul inscrierii candidatului; B) Taxa de mediere:360 EURO - Se plateste in momentul semnarii contractului de munca de la angajatorul strain; C) Bilet de avion.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala