Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ospatari , Barmani , Hostess Dubai -Ospatari. -Ospatarite. -Barmani. -Hostess Salariu: 900-2000 euro. Se lureaza 6 zile/saptamana. Cazarea si masa asigurata. Transport asigrat. Viza pentru 2 ani. Asigurare medicala. 30 zile concediu/an. Cerinte: -Varsta 19-35 ani. -Limba engleza minim nivel mediu. -Experienta minim 1 an (sa fie mentionata in CV). -Pasaport Valabil minim 2 ani. -Adeverinta de la medicul de familie(apt de munca). -Aspect , prezentabil si decent. Daca va intereseaza aceasta oferta , trimiteti CV-ul in limba engleza , poza bust sau fullbody pe adresa de email