Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PERSONAL CURATENIECAMERISTE, MENAJ—FEMEI LOCATII—IN TOT CIPRU PRESTEAZA MUNCA DE CURATENIE LA O SALA DE BOWLING ATENTIE LA DETALII, BINE ORGANIZATA, ASUMAREA RESPEONSABILITATILOR, PUNCTUALITATE SI CORECTITUDINE FEMEI VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 55 ANI . LIMBA ENGLEZA NIVEL INCEPATOR SAU GREACA SE VOR LUCRA 9 - 10 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIUL SE PLATESTE LUNAR, LA SFARSITUL LUNII SI VARIAZA INTRE 600 EURO/NET SI 700 EURO/NET, IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI DE NIVELUL DE CUNOASTERE A LIMBII ENGLEZE SAU GREACA SE ASIGURA CAZARE SI MASA GRATUITE OSPATARITE, BARMANITE—PE TOT TERITORIUL CIPRULUI FEMEI VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 35 ANI . VOR LUA COMENZILE, VOR SERVI MASA, VOR PRIMI PLATA COMENZII, VOR DEBARASA, VOR INTRETINE CURATENIA LOCULUI DE MUNCA, VOR EFECTUA SARCINILE DISPUSE DE SEFII IERARHICI 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE CUNOASTEREA OBLIGATORIE A LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL, CUNOSTINTE DE LIMBA GREACA ,OPTIONAL SE VOR LUCRA 8 – 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA SALARIU 650 – 700 EURO/LUNA NET SE ASIGURA MASA SI CAZARE GRATUITA

Cerinte

PERSONAL CURATENIECAMERISTE, MENAJ—FEMEI LOCATII—IN TOT CIPRU PRESTEAZA MUNCA DE CURATENIE LA O SALA DE BOWLING ATENTIE LA DETALII, BINE ORGANIZATA, ASUMAREA RESPEONSABILITATILOR, PUNCTUALITATE SI CORECTITUDINE FEMEI VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 55 ANI . LIMBA ENGLEZA NIVEL INCEPATOR SAU GREACA OSPATARITE, BARMANITE—PE TOT TERITORIUL CIPRULUI FEMEI VARSTA CUPRINSA INTRE 25 - 35 ANI . VOR LUA COMENZILE, VOR SERVI MASA, VOR PRIMI PLATA COMENZII, VOR DEBARASA, VOR INTRETINE CURATENIA LOCULUI DE MUNCA, VOR EFECTUA SARCINILE DISPUSE DE SEFII IERARHICI 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE CUNOASTEREA OBLIGATORIE A LIMBII ENGLEZE NIVEL CONVERSATIONAL, CUNOSTINTE DE LIMBA GREACA ,OPTIONAL