Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CIPRU--LARNACA, LIMASOL OSPATARI, BARMANI, CAMERISTE, MENAJ HOTELIER SPALAT VASE AJUTOR BUCATARIE FEMEI SI BARBATI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 18-48 ANI SALARIU INTRE 600-900 EURO NETT IN MANA IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SAU CALIFICARE SE CERE LIMBA ENGLEZA MEDIU VORBIT CONTRACT 1 AN CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE PLECARE IMEDIATA DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI SE TINE INTERVIU CU ANGAJATORUL STRAIN PE SKYPE INAINTEA SEMNARII CONTRACTULUI ASIGURARI MEDICALE SI SOCIALE PLATITE DE ANGAJATOR COSTURI: 200 RON TAXA PROCESARE DOSAR INSCRIERE 200 EURO SE PLATESC DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA IN URMA INTERVIULUI CU ANGAJATORUL STRAIN 300 EURO SE PLATESC IN CIPRU CAND SE AJUNGE LA DESTINATIE -COMISION, SI TAXE ANGAJARE Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :Mobil : -0770.984.393---0766.718.274

Cerinte

Barbati, femei cu varste cuprinse intre 18-40 an iapti de munca, clinic sanatosi, antialcoolici si fara antecedente penale Se cere limba engleza mediu Se tine interviu cu angajatorul strain pe Skype sau telefonic Experienta si calificarea constituie un avantaj dar nu este obligatorie