Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ospatari/ospatarite, doar personal calificat si cu experienta pentru posturi vacante in restaurante din Cipru. Conditiile ofertei, comunicate de catre angajator: -contract incheiat potrivit legii cipriote, pentru perioada sezonului turistic, cu posibilitate de prelungire -program de lucru prelungit: peste 9-10 ore -salariu lunar net 680 euro -cazare si masa asigurate gratuit. Atributii: -servirea clientilor; -debarasarea mesei -preluarea comenzilor de la clienti -incasarea pretului la produsele comandate. Angajatorul va organiza interviuri cu candidatii selectati.

Cerinte

Candidatul eligibil va indeplini urmatoarele cerinte: -barbat sau femeie cu varsta cuprinsa intre 20 si 35 ani; -experienta pe un post similar' -cunoasterea limbii engleze si/sau greaca , nivel conversational -persoana comunicativa care relationeaza usor cu clientii -seriozitate - disponibilitate pentru munca in conditii de stress si program prelungit