Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: 1. Obligatoriu : Cunostinte cel putin medii de limba engleza, 2. Studii : Diploma de liceu , Oferta: Se va lucra intr-un internet cafe unde sunt tinerii cu varste cuprinse intre 8-18 ani 2. Salariul net 600-700 euro pe luna, 3. Program de lucru : 25/27 zile pe luna daca luna are 30/31 zile, 4 zile libere pe luna, 4. Cazare asigurata de angajator gratuit, 5. 3 mese asigurate pe zi gratuit , 6. Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, 7. Angajatorul plateste contributiile sociale,

Cerinte

Conditii de recrutare: 1. Obligatoriu : Cunostinte cel putin medii de limba engleza, 2. Studii : Diploma de liceu , Oferta: Se va lucra intr-un internet cafe unde sunt tinerii cu varste cuprinse intre 8-18 ani 2. Salariul net 600-700 euro pe luna, 3. Program de lucru : 25/27 zile pe luna daca luna are 30/31 zile, 4 zile libere pe luna, 4. Cazare asigurata de angajator gratuit, 5. 3 mese asigurate pe zi gratuit , 6. Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, 7. Angajatorul plateste contributiile sociale,


Joburi similare