Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru, un restaurant din Cipru, localitatea Paphos, are nevoie urgent de 2 ospatarite cu cel putin 6 luni experienta in domeniu. Data plecarii: Cat de repede Durata Contract: 6 luni (cel putin) Program de lucru: 6 sau 7 zile pe saptamana, 8 - 10 ore pe zi. Aveti posibilitatea sa munciti ori 6 ori 7 zile in functie de dorinta d-voastra. veti fi platita cu 20 euro NET pe zi Cazarea: Asigurata de angajator fara nici o cheltuiala din partea d-voastra Masa: Asigurata in intregime de angajator (3 mese pe zi) Pe langa salariu exista posibilitatea unui tips de aproximativ 200 - 300 euro pe luna (cel putin) Transportul pana in Cipru este platit de d-voastra (biletul de avion costa aproximativ 100 euro) LA ACEASTA OFERTA DE MUNCA NU EXISTA TAXE DE MEDIERE!!!

Cerinte

Va rugam sa aplicati doar daca vorbiti limba engleza la nivel conversational si aveti cel putin 6 luni experienta pe o pozitie similara LA ACEASTA OFERTA DE MUNCA NU EXISTA TAXE DE MEDIERE!!!