Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta o singura persoana pt postul de ospatarita. Varsta 21-30 ani, vorbitoare de limba italiana la un nivel conversational. Salarizarea 700 euro/luna cu posibilitate de marire Cazarea si masa sunt asigurate gratuit - contract 6 luni, cu posibilitate de prelungire - angajarea se face in urma unei perioade de proba - plecare rapida Comisioane: Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia cu agentia partenera din Italia) Cost mediere: 125 Euro(la semnarea contractului de mediere) ANSA JOBS nu incaseaza nici o taxa, decat dupa discutia directa cu agentia partenera din Italia, dintre candidata si aceasta, numai daca sunteti acceptata si numai daca acceptati oferta in urma discutiei cu partea italiana. Comisionul agentiei partenere din Italia: 300 Euro se achita in momentul in care se ajunge in Italia si se semneaza o serie de documente cu agentia

Cerinte

- varsta intre 21 - 30 ani maxim, nu mai mult, conform cerintelor angajatorului - prezentabila - limba italiana nivel conversational, obligatoriu - experienta ca ospatarita, obligatoriu - apta de munca medical - cazier judiciar curat - disponibilitate de plecare rapida si de achitare a costurilor

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala