Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta o singura persoana de gen feminin cu varsta intre 18-30 ani, aspect fizic placut, vorbitoare de limba engleza la nivel conversational. Internet-Cafe Grecia Salarizarea: 700 euro+tips Cazare asigurata Masa: o singura masa pe zi este asigurata Contract: 4-12 luni Program de lucru: 8-10 ore/zi/7 zile pe saptamana Comisioane: Taxa interviu 100 lei(are loc o discutie (online sau telefonic) intre candidat si angajator) Cost mediere: 500 lei (la semnarea contractului)

Cerinte

Selectam de urgenta o singura persoana de gen feminin cu varsta intre 18-30 ani, aspect fizic placut, vorbitoare de limba engleza la nivel conversational. Internet-Cafe Grecia Salarizarea: 700 euro+tips Cazare asigurata Masa: o singura masa pe zi este asigurata Contract: 4-12 luni Program de lucru: 8-10 ore/zi/7 zile pe saptamana Comisioane: Taxa interviu 100 lei(are loc o discutie (online sau telefonic) intre candidat si angajator) Cost mediere: 500 lei(la semnarea contractului)