Acest anunt a expirat la data: 19.05.2011

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ospatarita Italia Persoana cu varsta intre 22-28 ani Limba italiana mediu Cazier judiciar curat Experienta minim 6 luni in domeniu Se lucreaza 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana Cazare, masa asigurata de catre angajator Salarizare 600 euro in prima luna,iar apoi salarizarea creste Taxe: Taxa interviu 50 lei(sediul firmei din targu mures) Taxa plasare 100 Euro Cost training 300 Euro se achita in Italia pt training

Cerinte

Ospatarita Italia Persoana cu varsta intre 22-28 ani Limba italiana mediu Cazier judiciar curat Experienta minim 6 luni in domeniu Se lucreaza 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana Cazare, masa asigurata de catre angajator Salarizare 600 euro in prima luna,iar apoi salarizarea creste Taxe: Taxa interviu 50 lei(sediul firmei din targu mures) Taxa plasare 100 Euro Cost training 300 Euro se achita in Italia pt training

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala


Joburi similare