Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta 2 ospatarite pt partenerii nostri din Italia. Pozitia: Ospatarita in restaurant Salarizare: 800 Euro Numar de zile lucrate: 6 zile/saptamana Ore lucrate:9 - 10 ore /zi Cazarea si masa sunt asigurate Contractul se face pe 6 luni cu posibilitate de avansare. Comisioane: Taxa interviu 100 lei(are loc discutia telefonica cu partenerii nostri din Italia) Taxa plasare 200 Euro(se achita la semnarea contractului de mediere)returnabili in cazul in care contractul nu isi produce efectele Comisionul agentiei partenere din Italia este de 300 Euro si se achita din salar.

Cerinte

Comisioane: Taxa interviu 100 lei(are loc discutia telefonica cu partenerii nostri din Italia) Taxa plasare 200 Euro(se achita la semnarea contractului de mediere)returnabili in cazul in care contractul nu isi produce efectele Comisionul agentiei partenere din Italia este de 300 Euro si se achita din salar.