Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta doua persoane cu experienta ca ospatarite pentru un restaurant in Roma. In primele 2-3 zile se va lucra in restaurant la Napoli (unde angajatorul mai are un restaurant), urmand ca dupa aceea sa se lucreze la Roma. - salarizare 900 Euro - cazare si masa asigurata de angajator - se lucreaza 9-10 ore/zi Conditii: -Varsta 23-27 ani -Experienta ca ospatarita -Cazier judiciar curat -Sanatoasa, apta de munca -Limba Italiana si limba engleza nivel conversational -Plecare Urgenta!!!!! Cerinte Procedura/Comisioane Taxa interviu: 100 lei (se achita in momentul discutiei telefonice cu partea Italiana)nerambursabila Cost mediere: 550 lei (se achita dupa acceptul ofertei) Comisionul agentiei partenere: 300 euro(se achita in momentul in care persoana selectata ajunge in Italia, la semnarea contractului cu partea Italiana). Daca nu puteti achita suma integrala (300 euro), se va achita 150 euro pe loc cand ajungeti in Italia si diferenta de 150 euro se va achita din primul salariu. Nu se achita nici un comision decat dupa discutia telefonica cu partea Italiana si numai daca candidata accepta oferta pe care acesta i-o face.

Cerinte

Conditii: -Varsta 23-27 ani -Experienta ca ospatarita -Cazier judiciar curat -Sanatoasa, apta de munca -Limba Italiana si limba engleza nivel conversational -Plecare Urgenta!!!!!